Haber

Bursa’da konser veren KÖFN, yeni albüm müjdesini verdi

Son dönemde dikkatleri üzerine çeken müzik gruplarından biri olan KÖFN, Bursa’da dinleyicisiyle buluştu. Yeni albüm müjdesini veren grup üyeleri, ‘Popstar’ albümünün 16 Haziran’da çıkacağını duyurdu.

Dillere destan olan “Anladığım Tek Kişi Benim” şarkısıyla popülaritesini artıran KÖFN grubu, konserde popüler müziğini iki kez farklı versiyonlarda seslendirdi. Yeni müzikleri ‘Al Aramdan’ performansıyla beğeni toplayan KÖFN, Bursalılara unutulmaz anlar yaşattı. Işık gösterileri ve sahnedeki güçleriyle dikkat çeken grubun üyeleri Salman Tin ve Bilge Kağan Etil de hayranlarıyla güçlü bir bağ kurdu. Setin solisti Salman Tin, müziğin ortasında hayranlarıyla sohbet ederek müzikleri hakkında fikirlerini paylaştı.

Yaklaşık 2 saat süren konserde uzun bir aradan sonra Bursalı hayranlarıyla buluşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Salman Tin, gece boyunca müziklerine eşlik eden hayranlarına teşekkür etti. Düşük tempoda başlayan ve ritmi giderek artan gecede çoğunluğu gençlerden oluşan Bursalı müzikseverler hem dans edip hem eğlendiler.

16 Haziran’da yayınlayacakları yeni albümleri ‘Popstar’ı dinleyicileriyle paylaşan grup üyeleri, “Rockstar albümümüzden sonra yeni albümümüz de ‘Popstar’ olacak. O müzikle sizlerle olacağız. şu andan itibaren.” – BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu